Moda

2021’in Kıyafet Modası Belli Oldu mu? Moda Defileleri Yapılıyor mu?

2021 yılına girdik ve moda severlerin gözü düzenlenecek defilelere yöneldi. Bu senenin modasında muhtemelen koronavirüsün de dahil olacağı bir konsept olacak. Henüz pek fazla defile düzenlenmediği için net bir moda akımından bahsedemiyoruz. Ancak plananan defilelerde ne gibi etkenlerin rol oynayacağını açıklayacağız.

Maskeli Kıyafetler Moda Olabilir!

2021 yılında maskeli kıyafetleri defilelerde görürseniz hiç şaşırmayın. Özellikle ünlü moda akımı öncüleri bu tarz bir defile yapmayı planladığına dair çeşitli iddialarda bulunuluyor. Her geçen gün artan ölüm sayısı ve hasta sayısının yanı sıra hayatımızın her alanına bir şekilde karışmış bu virüsün moda da dahi varlığını hissettirdiği görülüyor.

Defileler Ne Zaman Başlıyor?

Defilelerin herhangi bir başlangıç tarihi bulunmuyor. 2021 yılına girdiğimiz günden beri çeşitli defileler yapıldı ancak bu yılın moda akımını belirlemek adına en az 1 ay beklenmeli diye düşünüyoruz. Defile şovlarından sonra bu senenin kış modası adına elle tutulur bilgiler elimizde olacak. Bakalım o zaman gelene kadar defilelerde ne gibi kıyafetler sergilenecek.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu