Moda

En Doğru Kombin Nasıl Seçilir?

Kadınların giyim konusunda belki de en fazla yaptığı hata, yalnızca tek bir bölgeye yoğunlaşmaktır. Oysa ki giyiminizi bütünüyle değerlendirmediğiniz takdirde hoş olmayan bir görüntüye sahip olabilirsiniz. En azından aynadan baktığınızda kendinizi beğenmemenize yol açabilir. Bu yüzden kombin oluşturma konusunda bazı püf noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Size en önemli noktadan bahsederek bu konuda neler yapabileceğinizden söz edeceğiz.

Kombin Oluştururken Renk Uyumunu Es Geçmeyin!

Kombin oluşturan kadınların zaman zaman yalnızca üst veya yalnızca alt bölgeye yoğunlaştığı görülmektedir. Ancak iki bölgenin de açık renkli olması ve bazen benzer renklerle kombin edilmesi sizin daha dikkat çekici hale gelmenizi sağlayacaktır. Mesela üst ve alt tarafın siyah renkte olması veya siyah beyaz bir kombin yapmanız renk uyumu açısından oldukça önemlidir. Açık renklerle açık renkleri bir araya getirerek göz zevkinize de bağlı olarak kombin oluşturabilirsiniz. Ancak koyu renk ile açık rengin birlikte olması çoğu zaman güzel bir görüntü vermemektedir.

Siyah Herkese Yakışır

Eğer denediğiniz kombinlerden keyif almıyorsanız siyah renkle güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. İstisnasız herkesin ideal kombin renkleri arasında bulunan siyah rengi, kişinin daha fazla ortaya çıktığı ve asaleti simgeler duruşunu gösterdiği bir kombin rengidir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu