Moda

Erkekler Kadınların Uzun Tırnakları Hakkında Ne Düşünüyor?

Pek çok kadın daha güzel bi görüntü yakalamak ve estetik sağlamak için tırnak uzatır. Tırnak uzatmak zaman içerisinde alışkanlık hale gelir ve tırnaklar kırıldığında büyük üzüntü yaşanır. Peki kadınlar arasında bu kadar popüler olan tırnak uzatmanın erkekler açısından değeri nedir? Karşı cins bu konu hakkında neler düşünüyor? Yapılan araştırmalar gösteriyor ki kadınların bu denli sevdiği görünüm erkekler için farklı bir anlam ifade edebiliyor.

Erkekler Kadınlarda Uzun Tırnak Seviyor mu?

Tırnak bakımını gerçekleştirmeyen ve yalnızca uzun tırnak gayesine olan kadınların görüntüsü erkeklere güzel gelmiyor. Yapılan araştırmalara göre en çarpıcı sonuç olarak bu ortaya çıktı. Ayrıca tırnakları normalden fazla uzatan ve tırnak içlerinde bulunan kirleri temizlemeyen kadınların da hoş bir görüntü sergilemediğine yönelik görüşler mevcut. Manikür ve pedikür işlemlerinin düzenli olarak yapılması erkekler başlıca dikkat ettiği konular arasında.

Tırnak uzatmayı seven çoğunluğa dahil olmayı planlıyorsanız yukarıda bahsettiklerimize dikkat edebilirsiniz. Böylelikle hem daha dikkat çekici bir görünüme sahip olursunuz hem de kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu