magazin

Aleyna Tilki’den Kibar Erkekler Cinsiyetçi Yorumu!

Exxen’de yayınlanan Bu Benim Masalım dizisinde oynayan Aleyna Tilki, sosyal medyada paylaştığı sözlerle yine gündeme oturmayı başardı. Zaman zaman tepki çeken çıkışlarıyla haber olan ünlü isim bu sefer erkekler için kullandığı ifadelerle tepkilerin odağı haline geldi.

Kibar Erkekleri Eleştirdi

Kadınlara karşı kibar olan erkeklerin en az kadınlara karşı kaba olan erkekler kadar kadar cinsiyetçi olduklarını belirtti. Bu açıklaması bir hayli etkileşim aldı. İkisinin aynı kodu barındırdığını ve aynı düşünceyi taşıdığını belirten Aleyna Tilki’ye takipçilerinden cevap gecikmedi.

Kadınlara iyi davranan ve kibar konuşan erkeklerin, kadınları aşağıda gördüklerinin bir işareti olduğunu savundu. Aleyna Tilki, bu sözleriyle eleştirilerin hedefi haline gelmiş oldu.

Aleyna’nın İlk Tepki Çeken Sözü Değil!

Daha önce çeşitli olaylar karşısında yaptığı açıklamalarla yine tepki çekmişti. Genç yaşına rağmen milyonlarca dinlenen parçaları nedeniyle magazin gündeminin vazgeçilmez isimleri arasında yer alıyor. Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra oyunculuk kariyerine de başlayan Aleyna Tilki’nin bu performansı pek çok kullanıcı tarafından beğenildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu