magazin

Hadise Anksiyete Hastalığına Sahip Olduğunu Açıkladı!

Bir süre önce koronavirüse yakalanan ve evde izolasyon süreciyle hastaneye yatmadan bu hastalığı atlatan Hadise, farklı bir hastalığının devam etmekte olduğunu aktardı. Takipçi sayısıyla Türk sanatçılar arasında en fazla bilinen isimlerden olan Hadise’nin bu açıklaması çok konuşuldu.

Günümüzde eskisine nazaran sıklıkla rastlanılan anksiyeteye yakalandığını duyuran Hadise, takipçilerini üzdü. Kaan Yıldırım ile olan ilişkisi bitmeden önce koronavirüse yakalanan ve çeşitli sıkıntılarla boğuşan Hadise’nin, ruhsal olduğu belirtilen bu hastalıktan da en kısa sürede kurtulması bekleniyor.

Oldukça güçlü bir kadın olan Hadise, bu zamana kadar çıkardığı parçalar, yer aldığı organizasyon ve programlarla kadın hemcinslerinin gözdesi haline geldi. Bu sebepten ötürü kadın takipçilerinin yoğun desteğini aldı. Ünlü ismin Instagram hesabında 12 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor ve hiç kimseyi takip etmiyor.

Yeni Parçasını Çıkarmaya Hazırlanıyor

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir hikayede yeni parçasının üzerinde çalıştığının sinyalini verdi. Böylelikle sanatçı ruhunu tekrardan gündeme taşımak isteyen ünlü isim, yakın zamanda yeni şarkılarla karşımıza çıkacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu