magazin

Survivor’un Elenen İlk İsmi Gönüllülerden Sena Oldu!

Survivor programı, yeni bölümü ile ekranlara geldi. Survivor 2021’in ilk eleme konseyi yapıldı ve bir isim adaya veda etti. Üç adayın da gönüllüler takımına ait olması, bu sezon ünlüler takımının ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Çekişmeli geçen ancak ünlüler takımının zaferiyle sonuçlanan üç dokunulmazlık oyunu tamamlandı. Üçünü de ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımında eleme potasına giden isimler ise genellikle istatistik bakımından düşük performans sergileyen yarışmacılar oldu.

Survivor’dan İlk Elenen İsim Sena Oldu

Oldukça heyecanlı geçen yarışmacıda bir kişi adaya veda etti. Yapılan oylamanın sonucunda adadan elenen ilk isim Sena oldu. Duygusal bir veda ile adadan ayrılan Sena’dan sonra gönüllüler takımının bundan sonra daha fazla kazanma odaklı mücadele etmesi gerekiyor. Ancak ünlülerin takdire şayan performansı karşısında neler yaşanacak hep birlikte göreceğiz.

Acun Ilıcalı’nın yıllardır sunmakta olduğu Survivor programı, her sene reyting sıralamalarının olmazsa olmazı haline geliyor. Yaklaşık 4 ay süren maceranın sonucunda bir yarışmacı şampiyon ilan ediliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu